کفش استاندارد

X

برای دیدن همه مدل ها و قیمت ها به کانال تلگرام ما مراجعه فرمایید روی عکس زیر کلیک نمایید

کفش استاندارد

يک کفش استاندارد، سه مشخصه بارز دارد:
1- جنس خوب
2- پاشنه استاندارد
3- قالب و پنجه استاندارد
رويه بيشتر کفش هاي موجود در بازار، از دو جنس مختلف است. آنها يا رويه اي از چرم طبيعي دارند يا از پلاستيک و چرم مصنوعي تهيه مي شوند. به تازگي هم بعضي از توليدکنندگان کفش اقدام به زدن اسپري بوي چرم طبيعي به چرم هاي مصنوعي کرده و خريداران را در انتخاب محصول با مشکل مواجه مي کنند. چرم طبيعي به علت دارا بودن منافذ طبيعي در بافتش، امکان تبادل هوا ميان بيرون و داخل کفش را فراهم آورده و در اصطلاح باعث تنفس پا مي شود. به همين دليل ساده، بهترين رويه براي کفش، همان رويه چرم طبيعي است. رويه مصنوعي به علت عدم تبادل هوا باعث بوي بد پا و عرق کردن بيش از حد مي شود.
زيره کفش هاي موجود در بازار هم دو نوع است:
1- زيره PO
2- زيره PVC
زيره هاي PO، سبک تر، راحت تر و در برابر سايش مقاوم تر بوده و دوام شان بيشتر است. ظاهر اين زيره ها، توپر بوده و در حالت خم کردن، انعطاف بيشتري دارند. هنگام خريد بايد به اين نکته هم دقت کرد که کف زيره نبايد صاف باشد بلکه بايد آج دار بوده تا از ليز خوردن جلوگيري کند. توجه با استانداردهاي پنجه کفش هم در انتخاب آن بسيار مهم است. از نظر قالب بندي، فضاي پنجه کفش بايد طوري باشد که به انگشت هاي پافشاري وارد نکند. کفش هايي که پنجه آنها تيز است، باعث مي شوند انگشت هاي پا در کفش روي هم بيفتند. اين کفش ها انگشتان پا را تحت فشار قرار داده و آنها را بدفرم مي کنند. اين امر در خانم ها شايع تر است؛ انحراف شست پا در خانم ها 9 برابر آقايان است. جلوي کفش بايد به گونه اي باشد که پنجه هاي پا از هم باز بشود.
مورد بعدي تنه کفش است که در واقع چهارچوب روي کفش بوده و دور پا را دربرمي گيرد. کفش هم بايد به راحتي در برابر فشارهاي وارده مقاومت کرده و شرايط آناتوميکي پا را حفظ کند. علاوه بر فاکتورهاي استاندارد مربوط به جنس و ساختمان کفش، فاکتورهاي ديگري نيز درباره خود افراد صدق مي کند که به همان اندازه اهميت دارند.

کفش,تولیدی کفش,کفش زنانه,خرید کفش,تولیدی های کفش در تهران,تولیدی کفش,تولیدکننده کفش,تولیدی های کفش تهران,کفش در تهران,تولیدی کفش در تهران,تولیدی کفش تهران,تولیدی های کفش ایران,تولیدی کفش ایران,تولیدی کفش در ایران,تولیدکننده کفش در تهران

 

راهنمای سایت

نیاز به راهنمایی دارید ؟؟؟

اینجا کلیک کن !!!